תיאור

הקומיקאי הכי אינטליגנטי של רוסיה - איוון אברמוב יבקר שוב בישראל עם קונצרטים גדולים. התוכנית, כמו תמיד, כוללת פרודיות נוצצות ובלתי נשכחות, מוזיקה והומור איכותי.

איוון אברמוב הוא אחד המשתתפים הזכורים ביותר של תוכנית StandUp הפופולרית בערוץ -TNT. אם קומיקאים אחרים צריכים רק מיקרופון כדי להופיע, איוון משתף בהצגתו לעתים קרובות פסנתר או גיטרה. אברמוב מדלל את הסטנד אפ שלו בשירים הומוריסטיים שאותם מצטטים. לדברי איוון, מוזיקה עוזרת לארגן את  האווירה של הנושא עליו הוא מתבדח.

עמיתים קוראים לאיוון הקומיקאי "המושכל ביותר", שכן בתוכניתו אפשר לשמוע רק לעתים רחוקות ביטויים מגונים, גסויות, ויותר מכך, עלבונות. לכן, ההומור שלו מכונה לעתים קרובות "אינטיליגנטי". אברמוב מאמין שסטנד אפ מאפשר לא רק לצחוק, אלא גם לשאת את הטוב והאדיב. במהלך שנות העבודה על התוכנית, הקומיקאי השתכנע עוד יותר שהדבר העיקרי באדם הוא כנות, רגשות אמיתיים ויחס אמיתי לאנשים.

מאז השתתפותו בתכנית-KVN, הפסנתר היה בן לוויה נאמן של איוון. עכשיו הוא הכוכב של ערוץ TNT, משתתף קבוע בתוכנית הטלוויזיה Stand Up, אבל הכלי תמיד איתו. בלעדיו, בלתי  אפשרי לנגן את הנושא הטראגי ביותר מחיבוריו של באך כדי להמחיש מצב כלשהו, ​​או פשוט לדמיין איזה מנגינות מתאימות לכל הפוליטיקאים המודרניים. לכן, אנחנו עכשיו לא רואים את אנגלה מרקל, דונלד טראמפ, כמה דמויות רוסיות, אלא שומעים.

אין נושא שאיוון לא יכול לשתף.

רק לאחרונה, הקומיקאי פרסם ביוטיוב את הופעת הווידאו שלו ל"ביג בייבי". תוך מספר ימים, איוון צבר 137 אלף מנויים וכ-5 מיליון צפיות בערוץ היוטיוב שלו. ועדיין, שום דבר לא משתווה להופעה חיה של קומיקאי.

איוון אברמוב, עם האינטליגנציה האופיינית שלו, תמיד מוכן להסתכל על מצב רגיל מזווית לא סטנדרטית, מה שהופך את ההופעות שלו למצחיקות ומוארות באמת.

קונצרטים הבכורים של איוון אברמוב בישראל בשנת 2019 זכו להצלחה גדולה ואולמים מלאים.

הכרטיסים להופעה של איבן אברמוב הסתיימו שלושה שבועות לפני מועד ההופעה!

התוכנית החדשה מבטיחה להיות אפילו יותר תוססת, עוד יותר רוויה בבדיחות אמיתיות ומלאה בנושאים שמרגשים כל אחד מאיתנו.

כניסה לאירוע18+

הכניסה לאירועי תרבות אך ורק עם תו ירוק: יש להצטייד בתעודה מזהה + תו ירוק או תעודת מתחסן או מחלים או תוצאת בדיקת קורונה שלילית בתוקף 24 שעות.


וידאו ותמונה

שתף